Napisz wiadomość

O firmie

Nazywam się Zbigniew Jędrzejek i zajmuję się reklamą od czasów szkoły średniej. Po studiach założyłem firmę, z czasem zatrudniłem w niej kilka osób. Gdy się ożeniłem, firmą pokierowała żona, a ja uczyłem reklamy w szkole średniej.

Po doświadczeniu z uczeniem w szkole, wróciłem do firmy i już razem z żoną (a coraz częściej z pomocą dzieci) pracujemy w firmie rodzinnej. Po kilkunastu latach odkładania, udało nam się wybudować nową siedzibę firmy i od 2020 r. mieścimy się we własnym budynku przy ul. Proszowskiej 18. Od tylu lat zajmujemy się reklamą, bo sprawia nam to przyjemność. Staramy się stwarzać w firmie jak najlepszą atmosferę, bo nie tylko pracą człowiek żyje. Jako właściciele spędzamy w pracy 10 do 12 godzin dziennie, więc wiemy jak ważne jest, aby to miejsce miało odpowiedni klimat. Nasi pracownicy w większości są z nami od dawna i tylko dochodzą nowi wraz z rozwojem firmy. To jest dla nas wskazówką, że są zadowoleni. Zadowolony pracownik z doświadczeniem plus odpowiednie miejsce i markowe maszyny to już bardzo dużo, aby i klient był zadowolony.

Aktualności

  • Druk UV na szkle


    Druk UV na szkle jest nowym i coraz modniejszym sposobem dekorowania ścian. Doskonale sprawdza się jako obraz (wręcz okno) na ścianę lub zamiast tradycyjnych płytek do kuchni nad blat. Szkło zabezpiecza wydruk przed porysowaniem, nadaje mu intensywności oraz dodaje głębi jakiej nie udawało się wcześniej uzyskać. Więcej szczegółów w zakładce Oferta.

Nowości w ofercie

Zapisz się na newslleter i otrzymuj najlepsze oferty na Twój e-mail.

Agencja Reklamowa Bochnia
Copyright 2015 netnawigator.pl